Кошик
219 відгуків
Шикарные махровые полотенца.Купить
Tutti-Home Украина Киев

Колір Діви.

Колір Діви.
Сіро-антрацитовий колір з фіолетовим відтінком – ось основний колір Діви.

15.04.15

Знак Діви вважається «другий землею». Першою є Тельці, а третьої – Козероги. Колір Діви підкреслює його належність до знаків землі, але в той же час символізує її незгоду з роллю другої землі.

 

 

 

 

 

Фактично, сірий колір Діви говорить про неправдиве смирення, тобто тут має місце і прихована гординя, і занадто високі вимоги до оточуючих людей при відсутності таких же високих вимог до власної персони.

  • Сірий колір треба розбавляти яскравими кольорами, це зробить образ Діви м'якше і привабливіше. Постільна білизна в сірому кольорі з блакитним або фіолетовим малюнком допоможе Діві розкритися.

                                                     

  • Сірий колір означає злиття білого і чорного, двох інших придатних для Діви кольорів, поєднання добра і зла. Для рівноваги стану Діви підбираємо постільна білизна чорно-біле.

                                                     

                                                     

                                                  

 

У тому випадку, якщо Дівам дуже подобається сіро-антрацитовий колірна гамма і вони ні за що не бажають з нею розлучитися, але при цьому є бажання позбутися відчуття помилкового смирення і комплексу гордині, слід розбавити основні кольори радісними відтінками, які налаштовують на активний, жизнеутрверждающий лад.

Темно-фіолетовий колір можна пом'якшити, замінивши постільний комплект на біло-рожевіабо ніжно-лиловымй колір.

                                                       

Так само постільна білизна може бути прикрашене квітами, які відповідають цьому знаку - гвоздика , лілія, маргаритка, хризантема, айстри, ірис, мак. Бажано, щоб ці квіти були малюнком на сталевому кольорі.

Інші статті