Кошик
219 відгуків
Шикарные махровые полотенца.Купить
Tutti-Home Украина Киев

Колір Скорпона

Колір Скорпона
Основний колір Скорпіона – темно-червоний і гранатовий.

17.04.15

Абсолютна незалежність і енергійність людей, народжених під знаком Скорпіона, цілком і повністю втілюється в колірних перевагах і астрологічної схильності до червоного кольору.

 

 

 

 

 

  • Фіолетовий колір постільної білизни для Скорпіона сприяє хорошому сну, знижує психічне напруження, що позитивно впливає на організм. Цей колір допомагає при розумовій перевтомі, полегшує процес очищення організму.

 

  • Постільна білизна біло-гранатове, або біло-червоне допомагають Скорпіонам згладити занадто різке враження про себе.

  • Якщо потрібно Скорпіону врівноважити внутрішню енергію і керуватися не тільки емоціями, а розумом, то ідеально підходить жовтий колір постільної білизни. Ще жовтий колір для Скорпіона допомагає справлятися з багатьма важкими ситуаціями, підвищує комунікабельність.

Також на постільній білизні можуть бути квіти належать цьому знаку зодіаку. Вважається, що на скорпіона благотворно впливають: гвоздика, гладіолус, кактус, півонія і хризантема. Але основний квітка скорпіонів за гороскопом – гвоздика.

  • Ще один прекрасний квітка - хризантема є символом доброти. З Скорпіонів він робить дуже щедрих людей, які притягують гроші. Це символ внутрішньої гармонії та умиротворення.

Енергія Скорпіонів здатна наділити будь квітка тими якостями, якими він сам хоче. Якщо скорпіону не вистачає удачі – він буде вважати для себе щасливою хоч ромашку. І це дійсно так і буде. Тому, Ви можете підбирати колірної гамі будь-які квіти на постільній білизні. Можливо навіть постільна білизна з "східними мотивами".

 

Інші статті